Poniżej prezentujemy główne obszary naszych działań. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych usług lub produktów, chętnie Cię wysłuchamy i na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które Cię usatysfakcjonuje.


Aplikacje internetowe

Jeśli standardowa strona nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz ją rozbudować o różne funkcje. W tym celu potrzebujesz profesjonalnej aplikacji webowej. To Klient decyduje o zakresie funkcjonalności i przeznaczeniu swojej aplikacji.

Systemy CMS

Dzięki systemom CMS, użytkownik sam zarządza treścią na swojej stronie. Posiadamy autorski system CMS (Idea CMS) - stabilny i sprawdzony, z powodzeniem wykorzystywany przez naszych Klientów.

Strony internetowe

Tworzymy profesjonalne strony internetowe oraz duże portale. Gwarantujemy kompleksową realizację strony - od stworzenia projektu, do ostatecznego uruchomienia. Jeśli pragniesz unikalnej strony www lub prezentacji swojej firmy, skontaktuj się z nami.

Systemy e-commerce

Tworząc rozwiązania e-commerce zdobyliśmy duże doświadczenie w tym obszarze. Chętnie podejmiemy się realizacji Twojego pomysłu na podbicie internetu.

Kampanie AdWords

Reklama w wyszukiwarce Google jest obecnie jedną z najskuteczniejszych. Chcąc zwiększyć zyski naszych Klientów, oferujemy efektywne, odpowiednio skonfigurowane kampanie.

Konsulting IT

Chcesz usprawnić działanie Twojej firmy? Chcesz uprościć i przyspieszyć procesy w Twojej firmie? Potrzebujesz konsultacji IT? Zapraszamy do współpracy.